Predstavenie školenia

Špeciálne online školenie zamerané na predstavenie firmy FIN4YOU. Prednášať a školiť bude zakladateľ, ale aj hlavný kouč a HR manažér spoločnosti – Milan Tkáč. Milan vám vysvetlí, v čom sa FIN4YOU líši od iných sprostredkovateľských spoločností, na akej báze môžete s nami spolupracovať, ako sa stať franšízantom, ako si zarobiť navyše finančné prostriedky v čase pandémie a krízy, a dozviete sa aj ako vylepšiť svoje finančné portfólio.

Viac informácií o školení

V súčasnosti čelíme krízovej situácií, aká tu sto rokov nebola. Avšak každá kríza je zároveň aj príležitosť. Množstvo iných spoločností prepúšťa a znižuje kapacity. Vo FIN4YOU sa deje presný opak – my sme sa rozhodli prijať nových kolegov do nášho tímu. Školenie vám predsaví spôsoby, ako sa dá robiť finančný biznis ľudským, etickým a morálnym spôsobom. To sú hlavné piliere FIN4YOU. Školenie sa uskutoční ONLINE cez platformu ZOOM v Pondelok 9.11.2020 o 18:00. Registrovať sa môžete na tomto linku a pred školením vám zašleme na registrovaný email link, cez ktorý sa pripojíte na školenie.

Tri dôvody prečo prísť na školenie

  • Možnosť zárobku v čase krízy/pandémie
  • Audit vlastných zmlúv
  • Spolupráca s rýchlo rastúcou firmou

Ako sa prihlásiť na školenie?

Kliknite na odkaz (tlačítko) nižšie, vyplňte registračný formulár s vašimi kontaktnými údajmi a následne dostanete link na online školenie.

Registrácia na školenie

Video prezentácia Milana Tkáča