O čom je moja kniha COACH?

Skutočný príbeh Milana Tkáča. Úspech, pád, vzostup, blahobyt, väzenie. Peniaze, zrada, cudzina, podraz, nový biznis, ďalšia zrada. Cesta na vrchol cez najväčšie životné pády. Možno najmotivačnejší slovenský príbeh moderných čias. Pútavá cesta, v ktorej sa v skutočných osudoch preplieta krimi s dobrodružstvom a thrillerom. Zaujme čitateľa, ktorý má rád silné príbehy, napätie, zvraty a dobrodružstvo. V príbehu sa dozviete, ako sa hlavný hrdina popasoval s tými najväčšími ranami osudu. A tiež, ako cez všetky životné pády vždy znovu a znovu vybudoval ďalší funkčný biznis.

Referencie o knihe

Alias názory ľudí, čo ju prečítali

… otřesné zážitky… vím, že tě to posunulo dál a vyburcovalo k velkým výsledkům. Zaplatil jsi za tyto zkušenosti ohromnou cenu. Strašně bych si přála, aby se tvá kniha dostala k co nejvíce lidem… Jsem přesvědčena, že mnoha lidem tvoje kniha změní myšlení pozitivním směrem a zároveň si uvědomí, že nic není nemožné, když v něco věříš a jdeš si tvrdě za tím.
Eva Mahdal
Silný, neuveriteľne strhujúci príbeh, kde autor opisuje svoj život plný protikladov. Úspechy a pády, bohatstvo a chudobu, odvahu a strach, chuť žiť aj skoro zomrieť. Nosnou myšlienkou knihy je “nikdy sa nevzdať a ísť za svojim snom”. Mojou osobnou myšlienkou, ktorá mi je blízka je úryvok z vety “v každom človeku sa nachádza v úplnom vnútri dobro”
Kristína Horváthová
„Práve som dočítal knihu Coach. Pomohol si mi v ťažkých situáciách, moje problémy boli prechádzkou ružovou záhradou oproti tvojim. Ku knihe sa určite ešte vrátim, ale dnešným dňom a touto chvíľou idem tvoriť a modelovat svoj život úplne inak. Ďakujem a čakám na ďalšie tvoje skvelé knihy.
Peter Voštinár

Motívujúci životný príbeh muža, ktorý si prežil svoje osobné PEKLO. Prešiel si očistcom a dnes žije slobodne a dôstojne ako v RAJI na Zemi. Motivuje mnohých a pomáha cudzím ako svojej rodine. Príbeh, ktorý vás chytí za srdce a prinúti vás prehodnotiť svoje priority. JE MI CŤOU, ŽE SA POZNÁME OSOBNE. VĎAKA MILAN

Janka Belková
Pán Tkáč, úprimne sa Vám chcem poďakovať, že ste sa otvorene podelil o svoje životné skúsenosti v tejto knihe. Mám chuť prečítať ju znova ešte raz. Ako čitateľ a obchodník si veľmi vážim túto knihu a ďakujem za silnú motiváciu. Želám veľa úspechov vo vašich projektoch a osobnom živote.
Adrián Giblák
Krásny deň, p.Milan. Som unesený po prečítaní vašej knihy, začal som ju čítať včera večer a išiel spať neskoro v noci a už som sa tešil na ráno kedy ju dočítam ???? , máme veľa spoločných prvkov a to ma tej knihe zaujalo a verím že sa naše cesty ešte stretnú. Ďakujem za váš čas a už dnes viem, že banka a poisťovňa budú v správnych rukách a budú hlavne pre ľudí ????, za to máte u mňa veľký rešpekt
Štefan Rakovan

Objednávka knihy

Knihu si môžete objednať na našej osobitnej stránke https://knihacoach.sk/ 

Objednať

Zopár fotiek z krstu knihy (jún 2020)