Web stránky, sociálne siete, dizajn a marketing

Milanov reklamný tím vám dokáže navrhnúť novú web stránku, grafiku/dizajn, logá a vizitky, prípadne analýzu kľúčových slov, nastavenie SEO a reporting. Dnes už platí vec, že kto nie je na internete, ako by ani neexistoval. Pre firmy a spoločnosti to platí ešte viac, nakoľko pokiaľ nie ste na internete, prichádzate o zákazníkov.

My si silu propagácie, marketingu a PR dobre uvedomujeme a aj preto sme sa rozhodli ponúknuť možnosť spolupráce v tomto sektore. Na mieru vám navrhneme a vytvoríme logo, dizajn a identitu spoločnosti. K tomu samozrejme patrí aj kvalitná a pekná stránka, vhodne optimalizovaná pre prehliadače. Pokiaľ potrebujete poradiť, alebo pomôcť s marketingom, prípadne analýzou kľúčových slov (SEO), radi to prekonzultujeme.

Referencie webstránok, ktoré sme zatiaľ stihli vytvoriť pre našich klientov

Web stránky na mieru

Prezentačné, alebo predajné weby sú dnes nutnou súčasťou každého biznisu. Poďte s nami posunúť vaše podnikanie na novú úroveň.

Chcem novú stránku

Dizajn a grafika

Unikátny dizajn na mieru – logá, vizitky, hlavičkové papiere a celková korporátna identita.

Tvorba web stránok

Funkčné, pekné a optimalizované web stránky sú základom každého internetového podnikania. 

Analýza kľúčových slov

Správne nastavenie kľúčových slov je pre chod web stránky nesmierne dôležité. Využívame profesionálne platformy pre SEO analýzu a reporting.

Galéria stránok – referencie

Nižšie nájdete zoznam webstránok, ktoré sme už pre našich klientov pripravili. Väčšina z nich má vytvorené aj logo na mieru, prípadne dizajn/grafiku stránky.

Máte záujem o reklamný servis?

Kontaktujte nás cez formulár, alebo telefonicky a pozrieme sa na to, s čím vám môžeme pomôcť. 

Kontakty

  • Email: info@milancoach.eu

  • Telefón: +421 948 737 131