Rozdiel medzi „školením“ a školením

Milanove školenia nefungujú na princípe: príď, odseď si a zabudni. Práve naopak – jedná sa o dlhodobý cyklus školení a drillov, kde sa vám všetky informácie dostanú až pod kožu a pravidelne pracujete na svojom zlepšení. Navyše, opakovateľnosť školení dodáva do celého školiaceho procesu aj priateľstvo, kedy sa Milan s väčšinou svojich odškolených ľudí aj osobne zoznámi a zostáva dlhodobým priateľom.

Všetky školenia a drilly sú samozejme zakončené aj tréningom a cvičeniami, kde sa hneď pretavujú všetky získané informácie do praktického využitia.

Maximálny počet účastníkov na každom školení je 15, aby sa zaistil osobný prístup a kontakt s každým jedným zúčastneným. Účastník drillov musí postupovať v hierarchii školení a až po úspešnom zvladnutí nižších levelov sa môže uchádzať o miesto na vyšších leveloch.
drilly a skolenia potlesk

Cyklus viac než 15tich školení, ktoré vám pomôžu zdokonaliť sa

Poďte sa s nami školiť a vzdelávať

Milan Tkáč ponúka prepracovaný cyklus vzdelávania, ktorý mení život ľudí k lepšiemu

Poďme na to

4 dôvody prečo je Milan Tkáč TOP školiteľ

Osobný prístup

Nikdy to s Vami nevzdá

Stovky vzostupov a pádov

To mu dalo srdce na správne miesto

Praktik, nie Teoretik

Viac než 15 rokov v biznise

Reálne výsledky v prípadoch

Dosahovanie merateľných výsledkov

Referencie

Alias čo o mne hovoria ľudia, ktorých som školil

Skvelá téma školenia, nemám žiadne výhrady. Príjemná atmosféra, dobrá organizácia školenia a príjemné vystupovanie, ako aj rozprávanie Milana. Po školení mám veľkú motiváciu pokračovať v tejto práci ďalej.

Zuzana Verešová

Školenie bolo veľmi dobré a veľmi prospešné do života. Milan ukazoval veľa reálnych príkladov, čo sa dá zmeniť, zlepšiť a ako sa posunúť ďalej. Na školení mi nič nechýbalo a som s nim spokojný.

Filip Paučo

Zo školenia som si odniesol významné veci pre život celkovo a možnosť vytvárať si spätnú väzbu pre seba. Všetko na drille klapalo bez problémov a určite by som ho odporučil aj iným. Milan vychádza z vlastných skúseností, takže sa nejedná o teoretické školenia, ale vyslovene praktické.

Peter Jančík

Za silnú stránku školenia považujem možnosť využiť získané vedomosti nie len v podnikaní s klientami, ale aj v bežnom živote. Drill bol zorganizovaný perfektne a na vysokej úrovni.

Ján Blahunka

Zábavné, stručné, výstižné a hlavne NÁUČNÉ. Silnou stránkou školenia bol samozrejme školiteľ, ale prínosom boli aj informácie, ako sa mám správať v danej kondícii. Výklad bol zrozumiteľný, predaný aj zábavnou formou s individuálnym prístupom.

Tomáš Šnirc

Dril ma nakopol, dodal mi energiu, získal som nové vedomosti a poznatky, uvedomenie si reality. Teším sa na ďalšie školenie od Milana. Téma bola perfektne vysvetlená a rozobraná.

Jaroslav Achim

Vždy keď robí Milan dirlly alebo školenia, tak tam jednoducho musím byť ???? Aj keď som veľkú väčšinu z nich už absolvoval viac krát, vždy si v nich nájdem niečo nové, čo dokážem použiť na zlepšenie biznisu, projektov ale aj osobného života ???? Nepoznám ucelenejšie postupy a som rád za každú možnosť posúvať sa s COACHom vpred!

Ľuboš Šnirc
Začať s Milanom spolupracovať, bolo moje najlepšie rozhodnutie.Veľká profesionalita,super prístup k ľuďom a kolegom. Vie ľudí zaujať,nadchnúť a perfektne vyškoliť.Preto ho neváhajte osloviť a pripojiť sa tak k nám.Veľké skúsenosti,či už z profesionálneho alebo súkromného života. Školenie máte bezplatne a neobmedzené.Kto by o ňom chcel vedieť viac,odporúčam jeho knihu Coach,v ktorej sa dozviete o jeho vzostupoch a pádoch.
Rasťo Švarbalík

Zatiaľ len dve „krátke“ školenia s Milanom,no páčilo sa mi. Čerpá priamo zo života,zo skúseností,vie zaujať a nie je monotónny,čo je pre coacha z môjho pohľadu veľmi dôležité.

Monika Pukáčová

Kontaktujte ma prostredníctvom formulára a môžeme sa porozprávať o vašich požiadavkách na školenia a drilly