Upracte si firemné procesy vďaka Milanovmu Know-How

Počas firemných drillov sa Milan Tkáč venuje vyššiemu manažmentu, až samotným riaditeľom spoločnosti. Najväčšie zastúpenie majú firmy podnikajúce v segmente obchodu – teda sú zamerané na predaj produktov a služieb. Daným spoločnostiam pomáha Milan zlepšovať firemné procesy a fungovanie predajnej štruktúry. Výsledkom je zvýšenie predaja produktov a služieb, čo vedie k nárastu tržieb a rastu celej firmy, spolu so zamestnancami a obchodníkmi.

Nejedná sa len o prázdne slová a sľuby – výsledky sa aj reálne dostavili.  Nižšie môžete nájsť referencie manažérov, ktorým Milan pomohol zvýšiť predaje a zlepšiť aj ostatné firemné procesy. 

Úvodné video k firemným drillom

Alias prečo je výhodné konzulovať firemné procesy s Milanom?

Začnite hneď teraz!

Zvýšte predaje, zvýšte tržby a zlepšite procesy vo vašej firme

Chcem to vyskúšať

4 dôvody prečo riešiť procesy s Milanom Tkáčom

Rast tržieb a predajov

Zmena a nastavanie niektorých procesov zvyčajne vedie k nárastu tržieb a akvizícií nových klientov

Unikátne Know-How

Milanov životný príbeh z neho spravil skúseného veterána s množstvom jedinečných skúseností, ktoré odovzdáva záujemcom

Spokojnosť zamestnancov

Zamestnanci tvoria každú firmu. Milan na nich myslí, keď komunikuje s manažmentom

Dlhodobé partnerstvo

Spolupráca s Milanom trvá roky. Po úspešnom skončení drillov Milan pravidelne konzultuje a kontroluje nastavené procesy.

Referencie

Alias čo o mne hovoria ľudia, ktorých som školil

Skvelá téma školenia, nemám žiadne výhrady. Príjemná atmosféra, dobrá organizácia školenia a príjemné vystupovanie, ako aj rozprávanie Milana. Po školení mám veľkú motiváciu pokračovať v tejto práci ďalej.

Zuzana Verešová

Školenie bolo veľmi dobré a veľmi prospešné do života. Milan ukazoval veľa reálnych príkladov, čo sa dá zmeniť, zlepšiť a ako sa posunúť ďalej. Na školení mi nič nechýbalo a som s nim spokojný.

Filip Paučo

Zo školenia som si odniesol významné veci pre život celkovo a možnosť vytvárať si spätnú väzbu pre seba. Všetko na drille klapalo bez problémov a určite by som ho odporučil aj iným. Milan vychádza z vlastných skúseností, takže sa nejedná o teoretické školenia, ale vyslovene praktické.

Peter Jančík

Za silnú stránku školenia považujem možnosť využiť získané vedomosti nie len v podnikaní s klientami, ale aj v bežnom živote. Drill bol zorganizovaný perfektne a na vysokej úrovni.

Ján Blahunka

Zábavné, stručné, výstižné a hlavne NÁUČNÉ. Silnou stránkou školenia bol samozrejme školiteľ, ale prínosom boli aj informácie, ako sa mám správať v danej kondícii. Výklad bol zrozumiteľný, predaný aj zábavnou formou s individuálnym prístupom.

Tomáš Šnirc

Dril ma nakopol, dodal mi energiu, získal som nové vedomosti a poznatky, uvedomenie si reality. Teším sa na ďalšie školenie od Milana. Téma bola perfektne vysvetlená a rozobraná.

Jaroslav Achim

Vždy keď robí Milan dirlly alebo školenia, tak tam jednoducho musím byť ???? Aj keď som veľkú väčšinu z nich už absolvoval viac krát, vždy si v nich nájdem niečo nové, čo dokážem použiť na zlepšenie biznisu, projektov ale aj osobného života ???? Nepoznám ucelenejšie postupy a som rád za každú možnosť posúvať sa s COACHom vpred!

Ľuboš Šnirc
Začať s Milanom spolupracovať, bolo moje najlepšie rozhodnutie.Veľká profesionalita,super prístup k ľuďom a kolegom. Vie ľudí zaujať,nadchnúť a perfektne vyškoliť.Preto ho neváhajte osloviť a pripojiť sa tak k nám.Veľké skúsenosti,či už z profesionálneho alebo súkromného života. Školenie máte bezplatne a neobmedzené.Kto by o ňom chcel vedieť viac,odporúčam jeho knihu Coach,v ktorej sa dozviete o jeho vzostupoch a pádoch.
Rasťo Švarbalík

Zatiaľ len dve „krátke“ školenia s Milanom,no páčilo sa mi. Čerpá priamo zo života,zo skúseností,vie zaujať a nie je monotónny,čo je pre coacha z môjho pohľadu veľmi dôležité.

Monika Pukáčová

Kontaktujte ma prostredníctvom formulára a môžeme sa porozprávať o vašich požiadavkách na školenia a drilly