Pár viet o mne

Kto nerád číta, ale radšej pozerá, nižšie je krátke video, kde hovorím viac o svojom živote a pôsobení v biznise.

Moje meno je Milan Tkáč

Dovoľte, aby som sa predstavil a povedal vám pár slov o sebe a svojich vzostupoch, pádoch a skúsenostiach. Taktiež prečo som sa rozhodol ísť cestou koučingu a práce s ľudmi. Celý život som bol komunikatívny a povedal by som, že to je jedna z mojich predností v živote. V každom prípade, veľa vecí som si musel odskákať, otestovať aké zlé a ťažké je padnúť na dno, pocítiť až ten stav úzkosti, vidieť, že niečo nie je v poriadku.

Hľadal a zaujímal som sa ako napredovať. Zistil som, že základom každej osoby je, aby prosperovala a produkovala. Pokiaľ ako osoba neprosperujete, robíte čo Vás nebaví, čo Vás nenapĺňa, tak Vám chýba odrazový mostík ku šťastiu.

Odporúčam vám pozrieť si pripojené video, kde sa dozviete ešte viac informácií o mojej osobe a prečo si myslím, že mám dostatok skúseností na koučovanie. Môj koučing je „odžitý“ a nie teoretický!

Moja prvá kniha – COACH

V roku 2020 som sa rozhodol publikovať svoju prvú knihu, ktorá zachytáva veľkú časť môjho života. Kniha sa stretla s veľmi pozitívnymi ohlasmi, čo ma naozaj teší. Odporúčam ju mojim známym, kolegom, biznis partnerom a v zásade každému, kto sa chce dozvedieť viac o tom, čím som si v živote prešiel. Kniha dáva odpovede na otázky, či si myslím, že mám toho v živote prežité dosť, aby som mohol koučovať. Prečítajte si ju a posúďte sami 🙂

Chcem viac info
milan coach kniha

S čím všetkým Vám viem pomôcť

Referencie

Alias čo o mne hovoria ľudia, ktorých som školil

Skvelá téma školenia, nemám žiadne výhrady. Príjemná atmosféra, dobrá organizácia školenia a príjemné vystupovanie, ako aj rozprávanie Milana. Po školení mám veľkú motiváciu pokračovať v tejto práci ďalej.

Zuzana Verešová

Školenie bolo veľmi dobré a veľmi prospešné do života. Milan ukazoval veľa reálnych príkladov, čo sa dá zmeniť, zlepšiť a ako sa posunúť ďalej. Na školení mi nič nechýbalo a som s nim spokojný.

Filip Paučo

Zo školenia som si odniesol významné veci pre život celkovo a možnosť vytvárať si spätnú väzbu pre seba. Všetko na drille klapalo bez problémov a určite by som ho odporučil aj iným. Milan vychádza z vlastných skúseností, takže sa nejedná o teoretické školenia, ale vyslovene praktické.

Peter Jančík

Za silnú stránku školenia považujem možnosť využiť získané vedomosti nie len v podnikaní s klientami, ale aj v bežnom živote. Drill bol zorganizovaný perfektne a na vysokej úrovni.

Ján Blahunka

Zábavné, stručné, výstižné a hlavne NÁUČNÉ. Silnou stránkou školenia bol samozrejme školiteľ, ale prínosom boli aj informácie, ako sa mám správať v danej kondícii. Výklad bol zrozumiteľný, predaný aj zábavnou formou s individuálnym prístupom.

Tomáš Šnirc

Dril ma nakopol, dodal mi energiu, získal som nové vedomosti a poznatky, uvedomenie si reality. Teším sa na ďalšie školenie od Milana. Téma bola perfektne vysvetlená a rozobraná.

Jaroslav Achim

Vždy keď robí Milan dirlly alebo školenia, tak tam jednoducho musím byť ???? Aj keď som veľkú väčšinu z nich už absolvoval viac krát, vždy si v nich nájdem niečo nové, čo dokážem použiť na zlepšenie biznisu, projektov ale aj osobného života ???? Nepoznám ucelenejšie postupy a som rád za každú možnosť posúvať sa s COACHom vpred!

Ľuboš Šnirc
Začať s Milanom spolupracovať, bolo moje najlepšie rozhodnutie.Veľká profesionalita,super prístup k ľuďom a kolegom. Vie ľudí zaujať,nadchnúť a perfektne vyškoliť.Preto ho neváhajte osloviť a pripojiť sa tak k nám.Veľké skúsenosti,či už z profesionálneho alebo súkromného života. Školenie máte bezplatne a neobmedzené.Kto by o ňom chcel vedieť viac,odporúčam jeho knihu Coach,v ktorej sa dozviete o jeho vzostupoch a pádoch.
Rasťo Švarbalík

Zatiaľ len dve „krátke“ školenia s Milanom,no páčilo sa mi. Čerpá priamo zo života,zo skúseností,vie zaujať a nie je monotónny,čo je pre coacha z môjho pohľadu veľmi dôležité.

Monika Pukáčová

Kontaktujte ma prostredníctvom formulára a môžeme sa porozprávať o vašich požiadavkách na školenia a drilly

    Novinky a blogy

    Všetky novinky